ALENA A JIRKA MÁROVI ZNOVU K KNIHOVNĚ

12.02.2019 08:43

Pozvánka na cestopisnou přednášku Španělsko a Portugalsko tento čtvrtek 14.2.2019 v 17 hodin v knihovně.

Známí cestovatelé vám představí největší perly z expedice po Pyrenejském poloostrově. Uvidíte Magickou fontánu v Barceloně, vystoupení delfínů ve Valencii, býčí zápasy v Madridu. Navštívíte královský palác, skalní město i Šmoulí vesničku. Podíváte se na přírodní laguny, větrné mlýny Dona Quijota nebo volně žijící opice v Gibraltaru. Zjistíte, jak se dělá iberská šunka nebo portské víno, pojedete na největší horské dráze Evropy. Uvidíte i mnoho dalších zajímavostí během výpravy dlouhé 12 000 km.

Kdo jste byli na některé přednášce oblíbené rodiny Márových, vte, že uvidíte prezentaci se spoustou krásných fotografií a zajímavých videí. Máte se na co těšit, tak neváhejte a přijďte.

(dobrovolné vstupné)